Bootcamp Hakerki Sukcesu – opinia

 

Bootcamp Hakerki Sukcesu – opinia

Postanowiłam dokonać lekkiej zmiany w obszarze mojej wiedzy o budowaniu marki online, sprzedaży internetowej i tworzeniu stron lądowania. Z wielką rozwagą poświęcam czas na wszelkiego rodzaju szkolenia dostępne online, także te darmowe. Poniżej chcę Wam przedstawić moją opinię o jednym z nich, a mianowicie bootcampie Hakerki Sukcesu organizowanym przez Martę Krasnodębską. Nigdy nie byłam zwierzem zbytnio internetowym i muszę przyznać, że pomimo dużej popularności takiego rodzaju eventów na FB – pierwszy raz brałam w czymś taki udział.

Bootcamp trwał 5 dni. Składał się z ok. godzinnych lajwów z Martą na FB oraz dodatkowych materiałów do pobrania ze strony  i obejmował następujące tematy:

  1. Z czego chcesz być znana? Dlaczego Ty jesteś ekspertem?
  2. Jaka jest obietnica Twojej marki? Komu pomagasz?
  3. Jaki jest styl Twojej marki?
  4. Technika lead magnet
  5. Audyt marki

Poniżej przedstawiam moje uwagi co do najważniejszych, w mojej ocenie, składników szkolenia

PROWADZĄCA

Bardzo sympatyczna, energetyczna osoba. Budzi zaufanie, ma dobrą energię i zaraża entuzjazmem. W mojej opinii jest jednym z największych zalet tego bootcampu. Niektórzy mogą uważać, że mówi trochę za szybko, ja też bardzo zwracam uwagę na błędy językowe i troszkę mnie one raziły, ale to nic takiego, co mogłoby zmienić moją ogólną, bardzo pozytywną ocenę o osobie prowadzącej ten bootcamp.

ZAWARTOŚĆ

Ocena zawartości szkolenia zależy od wiedzy osoby, która do niego przystępuje. Jeżeli byłaś zielona w tematach budowania marki i technikaliów związanych ze sprzedażą, budowaniem stron, reklamą na FB – ten bootcamp na pewno jest dla Ciebie. Jeżeli już dużo wiesz – pewnie niektóre wiadomości są już Ci znane.

SPOSÓB PRZEKAZYWANIA TREŚCI 

Bardzo przypadł mi do gustu – jest przejrzyście, kolorowo, ciekawie. Dużo fajnej energii, która pasuje też do mojego temperamentu :). Problemów technicznych nie zaobserwowałam.

PRZYDATNOŚĆ – CZYW WARTO POŚWIĘCIĆ SWÓJ CZAS?

Tak! Ja nie żałuję. Jeżeli nie wiesz czym jest strona lądowania, ElegantThemes, a wordpress jest dla Ciebie czarną magią – wal do Marty jak w dym. Najlepszą rekomendacją tego szkolenia jest fakt, że zdecydowałam się kupić u Marty kurs, który był u niej w ofercie w najwyższym pakiecie. To jest naprawdę duża sprawa, bo nigdy nie kupiłam żadnego szkolenia online. Naprawdę. Co więcej, mimo, że kilka blogów czytam dość regularnie – nigdy nie kupiłam żadnego produktu polskiego blogera. Jestem naprawdę wybredna w ładowaniu się w takie rzeczy i zwykle uważam, że nie nauczę się zbyt wiele. Mam w stosunku do kursu wiele oczekiwań i na pewno zamieszczę tutaj jego recenzję.

*to nie jest post sponsorowany 🙂

3 comments Add yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *